Archive for the “Ремонт кухні” Category

decorcenter.com.ua

Я вот как автор этого блога слежу за некоторыми строительными компаниями. Последним временем часто захожу на сайт декорцентра. у них там регулярно есть всякие новинки. Кто не вкурсе компания занимается продажей декоративной штукатурки, краски. Шторы у них есть дорогие очень и красивые. Прийти и сказать дайте мне все самое лучшее не советую, скажите свой финансовый лимит. Покупать декоративные строительные материалы приятно и интересно в салоне декор центр, так говорят клиенты.

Декор- Центр

Украина, Луцк

тел./факс: (0332) 72-55-35

моб.: 067 361 84 48

e-mail: decormax@ua.fm

decorcenter.com.ua

Ремонтуємо кухню

Кухня в будь-якій квартирі є головним приміщенням. Навіть найкрасивіші і грамотно спроектовані вітальні, спальні, обідні зали не зможуть змагатися з кухнею. Все-таки саме тут здійснюється таїнство приготування пищи. Саме тут ми проводимо масу вільного часу, щоб насолодитися смачною, такою, що апетитно виглядає і володіє неповторним ароматом їжею.

Природно, немає нічого дивовижного в тому, що з’являється бажання зробити кухню комфортнішою, практичнішою, сучаснішою. Облаштувати її так, щоб на кухні не просто можна було, а дійсно приємно було знаходитися. Як правило, для цього проводиться євроремонт кухні.
Після євроремонту навіть невелике приміщення кухні стає нібито більше. Правда, лише в тому випадку, якщо ремонтом займалися справжні професіонали. Вони і матеріали повинні використовувати відповідні, які стійкі до різних дій, характерних для кухні. Практичність, надійність і відсутність якого-небудь запаху – ось що потрібний від кухонних обробних матеріалів.

Якщо євроремонт поки що тільки в планах, не відкладайте надовго — зробіть хоч би косметичний ремонт кухні. Навіть банальне усунення більшості видимих дефектів значно ушляхетнить приміщення. Крім того, при косметичному ремонті можна поекспериментувати, щоб згодом легко було визначитися з тим, що саме ви хочете бачити на вашій кухні.

Лютий 10, 2010 Posted Under Ремонт кухні
-->
-->