Archive for the “Опалення” Category

Автономне опалення для вашої квартири

Опалення приміщень – це, напевно, сама різноманітна і технічно насичена галузь ремонтно-будівельних робіт. Адже під поняттям опалення маються на увазі і вертикальні теплові завіси, встановлені в супермаркетах, і печі на вугіллі та дровах, і електричні інфрачервоні обігрівачі. У будь-якому випадку автономне опалення за багатьма показниками перевершує централізоване опалення:

- Індивідуальний розрахунок опалення для окремого приміщення;
- Регулювання температури повітря в квартирі на свій розсуд;
- Оплата опалення за фактом витрати газу або електроенергії, а не фіксована оплата комунальних послуг.

Найчастіше опалення житла на увазі собою згоряння газу в котлі і підігрів води, що циркулює по опалювальної системи квартири. Сучасні автономні котли є багатофункціональними пристроями, так ви можете вибрати водонагрівач на сайті в Інтернеті, що є дуже зручним, або ж встановити газовий котел з убудованим бойлером для підігріву води. Причому потужність таких котлів коливається в межах від 9 до 130 кВт. До того ж насос, встановлений в котлі, допомагає швидко циркулювати гарячій воді по трубах, за рахунок цього ви можете за пару годин нагріти будь-яке холодне приміщення. Система автоматичного регулювання тиску і перекриття подачі газу дозволяє забезпечити себе і близьких від можливих аварій в котельні.

Якщо ж робота центральної опалювальної системи вас цілком влаштовує, а вам потрібно забезпечити тепло в приміщенні в осінній та весняний час, коли вже холоднішає, але опалення ще не включено, то найкраще купити електроконвектор. По потужності споживаної електроенергії це обладнання дуже економне, споживає від 0,5 до 2 кВт на годину. Вартість електроконвекторів коливається від 3000 до 5000 рублів і вище. Такі обігрівачі оснащені дисплеєм, на якому відображаються параметри нагріву повітря в приміщенні, що важливо, вони безпечні для дітей. Температура поверхні обігрівача не перевищує 60 градусів Цельсія.

Яку б ви не вибрали автономне опалення, воно в будь-якому випадку істотно підвищить комфорт вашого помешкання вдома.

Березень 1, 2010 Posted Under Автономне опалення , Опалення
-->
-->