Archive for the “Підготовчі роботи” Category

Ремонтуємо електропровід

Сучасне життя неможливе без електрики. Будь-яка техніка, електроприлади, освітлення, дверні дзвінки і замки, сучасні системи відеоспостереження – дія всіх цих приладів, що так міцно закріпили статус «правої руки» будь-якої людини, неможливо без підключення до електромережі.Але коли потрібний ремонт електрики у всьому приміщенні, тут вже одними своїми силами точно не обійтися, навіть не потрібно експериментувати! Слід виходити хоч би з того, що у зв’язку з некоректним монтажем електричної проводки можна отримати колосальне замикання, і, як наслідок, спалах або задимлення. Крім цього, при неналежному монтажі електрики, існує величезна небезпека для життя, адже як нам відомо з дитинства – струм смертельно небезпечний. Крім того, елементарну установку люстри бажано довірити професіоналові, і в навіть в такій, здавалося б, незначній ситуації, потрібний електрик.

Електрика будь-якого приміщення є складну систему, розібратися в якій зможе лише фахівець. Якщо відбулася незначна поломка, при якій не потрібний електрик, – ми завжди прагнемо усунути дану незручність самостійно. Безумовно, кожний з нас – трішки електрик, адже всі ми неодноразово міняли лампочки, напевно проводили заміну шнура на прасці або подовжувачі, ну і звичайно, заглядали в нутро розетки, щиро прагнучи розібратися, чому ж вона не працює.

Але коли потрібний ремонт електрики у всьому приміщенні, тут вже одними своїми силами точно не обійтися, навіть не потрібно експериментувати! Слід виходити хоч би з того, що у зв’язку з некоректним монтажем електричної проводки можна отримати колосальне замикання, і, як наслідок, спалах або задимлення. Крім цього, при неналежному монтажі електрики, існує величезна небезпека для життя, адже як нам відомо з дитинства – струм смертельно небезпечний. Крім того, елементарну установку люстри бажано довірити професіоналові, і в навіть в такій, здавалося б, незначній ситуації, потрібний електрик.

Слід пам’ятати не тільки про важливість своєчасного проведення робіт, таких як ремонт електрики, але і про правильне підключення електричних приладів. Небезпеку представляє як безпосередній контакт із струмом, так і надмірне навантаження електричної мережі, що виникає унаслідок одночасного підключення великої кількості електроприладів, до яких відносяться: пральна машина, електрочайник, міксер, блендер і навіть нешкідливий пилосос.

Саме тому, у всіх ситуаціях, пов’язаних із заміною і монтажем електропроводки в будь-якому приміщенні, потрібний електрик, здатний професійно і точно замінити всі найважливіші вузли. Адже саме фахівець проведе правильний розрахунок необхідного навантаження мережі, вибір діаметру струмопровідного кабелю, а також зробить підбір і установку всіляких захисних пристроїв, необхідних для балансу електрики у момент максимальних навантажень.
Коли потрібно провести ремонт електрики – не слід ризикувати, прагнучи замінити деякі елементи своїми силами. Адже в даному питанні ризику піддаються не тільки побутові прилади, але і життя – як власна, так і що оточують.

Лютий 10, 2010 Posted Under Підготовчі роботи

Рідкі цвяхи

Існує два основні типи рідких цвяхів, пропонованих сучасним ринком для проведення ремонту квартир і виконання робіт будь-якого іншого призначення. Нейтральні рідкі цвяхи мають водну основу, характеризуються відсутністю запаху і абсолютною нешкідливістю для здоров’я людини. Основними недоліками нейтральних рідких цвяхів, декілька що обмежують їх застосування, є неможливість використання їх при негативних температурах, а також неможливість склеювання з їх допомогою, металевих поверхонь.

Основу неопренових рідких цвяхів складають хімічні сполуки органічної природи, що і дозволяє використовувати їх для отримання високоміцних з’єднань матеріалів різної природи, що виконуються при будь-якій температурі навколишнього повітря. Єдиний недолік неопренових рідких цвяхів — це їх різкий синтетичний запах, який вивітрюється протягом декількох днів.

Сучасні виробники пропонують величезну різноманітність модифікацій рідких цвяхів, кожна з яких має свої переваги і повинна використовуватися по своєму основному призначенню. Деякі види цього клею не переносять підвищеної вологості і можуть використовуватися тільки в сухих приміщеннях, окремі категорії, навпаки, добре переносять вологість і володіють високою стійкістю до різних грибків.

Окрему категорію рідких цвяхів, які використовуються переважно при ремонті квартир, складають клеї, що не містять в своєму складі ніяких синтетичних домішок і абсолютно нешкідливі для людини. При придбанні рідких цвяхів, якщо це не універсальний тип клеївши, слід звертати увагу на анотацію виробника, що міститься на кожній упаковці. Тільки вибираючи клей відповідного призначення, можна забезпечити високу якість для кріпильних робіт, які ви зібралися виконувати.

Лютий 2, 2010 Posted Under Підготовчі роботи

Перепланування та ремонт квартри

«Хрущовки» і інші типові серії квартир, створені радянськими проектними інститутами в середині і другій половині минулого століття, — це найбільш поширені види житла в нашій країні. Що були колись втіленням мрії про власну нерухомість, такі квартири з їх специфічним плануванням вже не влаштовують сучасної людини ні розташуванням і розмірами кімнат, ні тією якістю життя, яку вони можуть надати. Характерними рисами таких квартир є низькі стелі, маленькі кімнати і, так скажемо, не зовсім зручне розташування кімнат щодо один одного.

Дивлячись на таку квартиру, дуже складно уявити, що силами професійних дизайнерів і кваліфікованих фахівців з будівництва і ремонту її можна перетворити на дуже затишне гніздечко, дизайн інтер’єру якого буде дуже стильним і сучасним. Ремонт квартири з подібним плануванням, якщо підійти до нього найбільш грамотно, може перетворити її до невпізнання, перетворивши її на житло, що повною мірою задовольняє всім сучасним критеріям комфорту і домашнього затишку.

Основне, що необхідно зробити, перш ніж приступити до масштабної перепланіровке будь-якої типової квартири, — це гарненько подумати над тим, якою б ви хотіли бачити свою оновлену квартиру, аж до того, який ви створите в ній інтер’єр, як розставите меблі і прикрасите стіни.

Основна проблема, з якою доводитися стикатися дизайнерам при проектуванні нового інтер’єру типових квартир, — це їх невелика площа. Звичайно, змінити цей параметр ніяк не можна, але скласти про нього зовсім інше враження у візуальному плані цілком можливо. Мабуть, найефективнішим прийомом, який дозволяє вирішити задачу із збільшенням площі, є формування одного загального простору, що можна зробити за допомогою зносу внутрішніх перегородок. Найчастіше такому об’єднанню піддається три приміщення: передпокій, велика кімната і кухня.

Якщо в процесі ремонту квартири ви вирішите удатися до такого прийому, то необхідно відразу подумати про те, щоб хоч би зрітельно відокремити кухонне приміщення, за допомогою використання іншого типу статевого покриття в нім. Так, якщо для оформлення підлоги у вітальні ви використовуєте ламінат, то на кухні можна виконати підлогу з керамічної плитки або лінолеуму, що зрітельно виділить його і додасть такому приміщенню додаткової практичності.

Лютий 2, 2010 Posted Under Підготовчі роботи
-->
Теннисные ракетки, детские кроссовки Киев (Украина) -->