Archive for the “Оздоблювальні матеріали” Category

Купити декоративну штукатурку

Декоративна штукатурка від Декор Центра Декоративна штукатурка від Декор Центра. Хочете зробити сучасний ремонт – тоді вам сюди. Давайте вчиться робити ремонт разом – головне щоб в кінці все було красиво. Раніше, поставив євроокна – і ти мажор. Декоративні матеріали забеспечать красу і затишок вашої квартири чи будинку. Я знаю файний магазин з широким вибором – Декор Центр.

Декор Центр – унікальний магазин з екслюзивними товарами. Екологічно чистий продукт, – декоративна штукатурка – Oikos (Ойкос), Candis (Кандіс), Senideco (Сенідеко), Spatula Stuhhi (Спатула Стуі), Valpaint (Волпейнт). Місце, де ми живемо має бути не тільки красивим і затишним, але і безпечним. Особливо подумайте про дітей. Декор Центр стежить за світовими тенденціями, за новинками декоративного світу. Головне – це екологічність.

До речі, салон пропонує комплексні рішення для декорування вашого поміщенія. Так, у нас можна не тільки придбати декоративні матеріали (штукатурку, фарбу), а й замовити комплекс послуг з декорування вашої квартири або будинку, а може офісу, – та чого завгодно. Перед зустріччу з нами ви можете підготуватися, відвідавши наш сайт і вивчивши наш асортимент .

Оздоблювальні матеріали

Оздоблювальні матеріали можуть бути невід’ємною частиною архітектурного ансамблю, а можуть наноситися у вигляді окремого шару або покриття на стелі приміщення. У будь-якому випадку їх слід підбирати з урахуванням архітектурного контексту. Поряд з меблями оздоблювальні матеріали відіграють важливу роль у створенні бажаної атмосфери інтер’єру. При виборі оздоблювальних матеріалів потрібно враховувати функціональні, естетичні та економічні фактори.

1. функціональні критерії-безпеку і комфорт-довговічність в умовах передбачуваного використання приміщення .- легкість у догляді та ремонті .- необхідна ступінь пожежної .- відповідні акустичні властивості.
2. Естетичні критерії .- колір-природничий або нанесений .- текстура .- візерунок.
3. Економічні критерії-початкові витрати на придбання та нанесення .- очікувана довговічність матеріалу і вартість чистки, догляду та ремонту протягом передбачуваного терміну служби матеріалу, а також вартість заміни матеріалу у разі потреби.

-->
-->