Archive for the “Декоративна штукатурка” Category

Купити декоративну штукатурку

Декоративна штукатурка від Декор Центра Декоративна штукатурка від Декор Центра. Хочете зробити сучасний ремонт – тоді вам сюди. Давайте вчиться робити ремонт разом – головне щоб в кінці все було красиво. Раніше, поставив євроокна – і ти мажор. Декоративні матеріали забеспечать красу і затишок вашої квартири чи будинку. Я знаю файний магазин з широким вибором – Декор Центр.

Декор Центр – унікальний магазин з екслюзивними товарами. Екологічно чистий продукт, – декоративна штукатурка – Oikos (Ойкос), Candis (Кандіс), Senideco (Сенідеко), Spatula Stuhhi (Спатула Стуі), Valpaint (Волпейнт). Місце, де ми живемо має бути не тільки красивим і затишним, але і безпечним. Особливо подумайте про дітей. Декор Центр стежить за світовими тенденціями, за новинками декоративного світу. Головне – це екологічність.

До речі, салон пропонує комплексні рішення для декорування вашого поміщенія. Так, у нас можна не тільки придбати декоративні матеріали (штукатурку, фарбу), а й замовити комплекс послуг з декорування вашої квартири або будинку, а може офісу, – та чого завгодно. Перед зустріччу з нами ви можете підготуватися, відвідавши наш сайт і вивчивши наш асортимент .

Декоративна штукатурка Oikos

Декоративна штукатурка Oikos KREOS

Спеціальна паста для створення текстурованої поверхні.

Екологічно чиста , без запаху, нетоксична, легко наноситься, стійка. Технічні характеристики: Склад: натуральні смоли, органічні і неорганічні пігменти, диоксид титану, спеціальний наповнювач. Кольрова гамма: 70 кольорів не враховуючи білий. Тара: 1; 5; 15 л Термін зберігання: 2 роки при температурі 2-35С (не зберігати на морозі!)

Декоративна штукатурка Oikos RAFFAELLO DECOR STUCCO

Паропроникне покриття на основі природних матеріалів.

Ідеально відтворює старовинний метод обробки “під мармур”. Технічні характеристики: Матеріал екологічно чистий, легко наноситься, практично без запаху, нетоксичний. Склад: основа вапняне молочко з натуральними добавками, неорганічні оксиди. Кольорова гамма: 10 відтінків Тара: 1; 5; 20 кг.

Декоративне покриття Oikos ОTTOCENTO

Паропроникне декоративне покриття.

Завдяки спеціальній формулі створює особливі декоративні ефекти, як у класичному так і в сучасному стилі обробки. Створює оптичний ефект, подібний оксамитовій поверхні при змінні відбиття кута світла. Розчин готовий до використання. Тара: 1; 5л.

-->
-->