Archive for the “Senideco” Category

decorcenter.com.ua

Я вот как автор этого блога слежу за некоторыми строительными компаниями. Последним временем часто захожу на сайт декорцентра. у них там регулярно есть всякие новинки. Кто не вкурсе компания занимается продажей декоративной штукатурки, краски. Шторы у них есть дорогие очень и красивые. Прийти и сказать дайте мне все самое лучшее не советую, скажите свой финансовый лимит. Покупать декоративные строительные материалы приятно и интересно в салоне декор центр, так говорят клиенты.

Декор- Центр

Украина, Луцк

тел./факс: (0332) 72-55-35

моб.: 067 361 84 48

e-mail: decormax@ua.fm

decorcenter.com.ua

Купити декоративну штукатурку

Декоративна штукатурка від Декор Центра Декоративна штукатурка від Декор Центра. Хочете зробити сучасний ремонт – тоді вам сюди. Давайте вчиться робити ремонт разом – головне щоб в кінці все було красиво. Раніше, поставив євроокна – і ти мажор. Декоративні матеріали забеспечать красу і затишок вашої квартири чи будинку. Я знаю файний магазин з широким вибором – Декор Центр.

Декор Центр – унікальний магазин з екслюзивними товарами. Екологічно чистий продукт, – декоративна штукатурка – Oikos (Ойкос), Candis (Кандіс), Senideco (Сенідеко), Spatula Stuhhi (Спатула Стуі), Valpaint (Волпейнт). Місце, де ми живемо має бути не тільки красивим і затишним, але і безпечним. Особливо подумайте про дітей. Декор Центр стежить за світовими тенденціями, за новинками декоративного світу. Головне – це екологічність.

До речі, салон пропонує комплексні рішення для декорування вашого поміщенія. Так, у нас можна не тільки придбати декоративні матеріали (штукатурку, фарбу), а й замовити комплекс послуг з декорування вашої квартири або будинку, а може офісу, – та чого завгодно. Перед зустріччу з нами ви можете підготуватися, відвідавши наш сайт і вивчивши наш асортимент .

-->
-->