Archive for the “Ремонтуємо підлогу” Category

Система “тепла підлога”

Тепла підлога: рідко, який ремонт квартири у наш час обходиться без установки такого елементу, що робить мешкання в ній набагато комфортнішим і кориснішим для здоров’я.

Треба відзначити, що проблемою додання поверхні полови найбільш комфортної температури люди турбувалися достатньо давно. Якщо раніше для нагріву поверхні підлоги в будинках облаштовувалися спеціальні канали під статевим покриттям, по яких циркулювало нагріте повітря, то зараз ефективно вирішити подібну проблему стало значно легше.

Як правило, сучасними системами тепла підлога оснащуються дитячі кімнати, спальні і ванни — приміщення, до яких пред’являються підвищені вимоги по комфортності і безпеці температурного режиму для людського здоров’я. Тепла підлога може використовуватися, як додатковий або основний варіант опалювання приміщень, що особливо актуально в тих випадках, коли відсутня можливість підключення до централізованої системи. Основними достоїнствами сучасних систем «Тепла підлога», завдяки яким вони і набувають всі велику популярність у споживачів, під час ремонту квартири, є:

- простота в управлінні і обслуговуванні;

- відсутність протягів, запахів і продуктів горіння, що представляють небезпеку для людського здоров’я і життя;

- збереження рівня природної вологості в приміщеннях при її використанні;

- висока надійність і довговічність.

Тепла підлога, на відміну від інших джерел тепла, створює теплове випромінювання, яке найбільш рівномірно заповнює приміщення, піднімаючись від його нагрітої поверхні. Таким чином, створюються найбільш комфортні температурні умови, які можна легко регулювати залежно від свого бажання і необхідності.

Лютий 3, 2010 Posted Under Ремонтуємо підлогу

Художній розпис, декоративне оздоблення

У всі століття людині властиво прикрашати своє житло, будь то квартира, офіс або заміський будинок витворами мистецтва, наповнювати його гармонійними колірними рішеннями, які створюють особливу атмосферу комфорту і затишку. Прагнення людини до прекрасного не припиняється і в наші дні.

Підтвердженням цьому служить відродження інтересу до мистецтва в цілому і живопиши зокрема. Але як визначити, що саме впишеться в наявний інтер’єр і де грануй між справжнім твором мистецтва і підробкою. На всі ці питання відповісти зможе тільки професійний художник. На підставі багаторічного досвіду роботи в цій області наші фахівці допоможуть Вам в рішенні даних питань.

ручний настінний розпис ;
художній розпис стін і стель ;
станковий живопис ;
фактурний живопис ;
декоративна обробка меблів ;
розпис меблів ;
венеціанська штукатурка ;
декоративна штукатурка ;
інші текстуровані і фактурні рішення ;

Без застосування сучасних друкарських верстатів імітуючої фрески або картини, що є низькопробною подібністю витворів мистецтва. Адже тільки людськими руками і творчою душею художника, створюється дійсний твір, наповнений і польотом фантазії. Художній розпис стін, стель може бути виконана в різних стилях і техніці від наскальних малюнків до ультрасучасних стилів за бажанням замовника. Використання різних матеріалів, таких як масло, акрил, гіпс і інструментами кисть, аерограф, мастихін.

Художник виїжджає на об’єкт, фотографує стіну в інтер’єрі і на основі заданого колориту і стилю готує декілька ескізів з урахуванням побажання замовника. Після обговорення і твердження художник приступає до роботи. По завершенню, стіна або стеля покривається захисним лаком після висихання поверхню можна піддавати вологому прибиранню.

Подаруєте собі приємне оточення, порадуйте себе і своїх близьких, створіть в своєму будинку неповторний стиль.

Ламінат та його особливості

Як підстава для облаштування полови з ламіната може служити будь-яка рівна, міцна і суха поверхня, перепад висот якої на одному квадратному метрі не перевищує 3 мм. Такими поверхнями, за умови задоволення всіх необхідних вимог, можуть бути ваші старі безшовні підлоги, а також підлоги, покриті лінолеумом, ПВХ або деревом.

Декілька правив по укладанню ламіната:

- паркет, що ламінує, не рекомендується укладати на підстави з текстильним покриттям;

- при укладанні ламіната на поверхню безшовної і мінеральної полови, їх спочатку накривають шаром вологозахисної плівки;

- ламінат укладають за принципом плаваючої підлоги, не сполучаючи його з поверхнею підстави;

- у місцях з’єднання ламіната із стінами приміщення або іншими твердими поверхнями, слід обов’язково залишати компенсаційні зазори, величиною 7 – 10 мм;

- всі типи ламіната, окрім покриття із звукопоглинальною підкладкою, укладають на спеціальну підкладку, укладену на підставу;

- дошки паркету, що ламінує, укладають з мінімальним зрушенням головних стиків мостин сусідніх рядів в 200 міліметрів;

- для оформлення стиків ламіната в дверних отворах, а також на ділянках приміщень з складною конфігурацією, використовують спеціальні
переходникі і поріжки.

Лютий 2, 2010 Posted Under Ремонтуємо підлогу
-->
-->