Archive for the “Ремонт нежитлових приміщень” Category

Нові унітази

За останні роки унітаз і його пристрій зазнали безліч удосконалень, над зовнішнім виглядом унітазу працювали дизайнери, хіміки розробляли нові склади для матеріалів, з яких його роблять і т. д. Хоча виготовляють його, як і багато років тому, в основному з глини, як та інші вироби, що відносяться до санфаянс і плитці.

Особливості виробництва

Сьогодні виробництвом унітазів займаються сучасні підприємства, які мають новітнє обладнання та технології, що використовують сучасні матеріали. Процес виготовлення унітазу виглядає наступним чином: глиняну суміш заливають у спеціальну форму, сушать, ліплять, потім покривають спеціальними речовинами, знову сушать і знов ліплять. З пластику унітази ще не проводяться, хоча такі ідеї напевно є. Так як для виробництва даного сантехнічного вироби застосовується натуральний матеріал, сировина запаси сировини якого ще досить великі. Тому унітаз – це виріб переважно недороге. Його вартість збільшується в тому випадку, якщо унітаз забезпечується різними технологіями та вдосконаленнями.

У Росії перша унітази з’явилися трохи менше ста років тому. Саме слово «унітаз» нерозривно пов’язане з продукцією іспанської компанії Unitas ( «єдність», «союз»), яка отримала велике замовлення на поставку своїх санфаянсових виробів до Росії.

Вже в 1912 році в Росії виготовили 40 тис. унітазів вітчизняного виробництва. У 1929 році в СРСР було випущено 150 тисяч унітазів, а в першу сталінському п’ятирічному плані санфаянс стояв окремим рядком: країні потрібно було 280 тис. унітазів на рік. Унитаз в ті роки був пристрій з чавунним бачком під стелею і ручкою на ланцюжку, їх досі можна зустріти у комунальних квартирах Санкт-Петербурга.

У 1960-і роки в нових квартирах з’явилися компанкт унітази з нижнім фаянсовим бачком. Сьогодні вони становлять 92% відсотків усіх унітазів в Росії. Унітази з бочком у стелі, у свою чергу, використовуватися практично перестали. Однак деякі фірми виробляють їх як ексклюзивних моделей ретро-стилю. Оскільки все-таки унітаз не являє собою дуже складний технічний пристрій, вітчизняна промисловість виробляє цілком добротні вироби, які не поступаються за якістю і дизайну закордонним виробникам.

Різновиди

Впорядкувати сучасні унітази можна за кількома параметрами. Наприклад, по приєднанню до каналізації. Всі унітази мають слив, або, як говорять сантехніки, випуск. Випуск може бути вертикальним (в підлогу), а також горизонтальним або косим (у стіну). Унітази з вертикальним випуском монтуються в тих випадках, коли каналізація виведена з підлоги. Цей варіант поширений в “сталінських” будинках або заміських котеджах. Горизонтальний і косою випуски більш універсальні. За допомогою спеціальних перехідних патрубків їх приєднують до каналізаційних стояках в будь-якому положенні.

За способом приведення в дію зливного пристрою унітазні бачки можна розділити на витяжні (ручку смикаємо вгору) і натискні (натискаємо кнопку-клавішу). Витяжна арматура зустрічається в даний час все рідше, мабуть, у зв’язку з малою надійністю такої конструкції. Унітази з бачками з натиском діляться на дві групи за обсягом спускається води – злив може бути однорежімним і дворежимним. Однорежімний скидає відразу весь обсяг води з бачка. Дворежимний дозволяє скидати як весь обсяг, так і половину (завдяки чому унітаз дозволяє економити воду, до чого давно звикли в цивілізованому світі). Для економії води застосовуються і інші засоби, наприклад, бачок використаної наповнюється водою з раковини.
За способом наповнення зливні бачки також різняться. Найбільш звичні пристрої з заповненням збоку – арматурою з таким надходженням води до цих пір забезпечуються недорогі вітчизняні унітази. Частина імпортних унітазів теж наповнюються збоку, але, як правило, їх арматура доповнюється стаціонарним «каналом», що виводить воду в нижню зону бачка, завдяки чому шумлять ці агрегати значно менше вітчизняних. Буває, що подають воду в бачок знизу – в цьому випадку шум води практично дорівнює нулю. Раніше подібним пристосуванням оснащувалися тільки імпортні апарати, але сьогодні їх можна виявити і на вітчизняних виробах. / P>

За конструктивними особливостями розрізняються унітази роздільні і так звані моноблоки. Роздільні, в яких бачок і сам унітаз знаходяться на деякій відстані один від одного, довгий час були популярні в нашій країні. Але з появою у вільному продажу компакт-дисків або моноблоків, в яких бачок і апарат складають єдине ціле, ця популярність швиденько зійшла нанівець. Сьогодні практично 90% куплених унітазів – це моноблоки. Переваги їх – більш простий монтаж і більш компактне розташування. Роздільним системам, втім, була уготована інша доля – їх стали робити як ретро-моделі в ексклюзивних колекціях. Не можна не сказати про унітази з прихованим бачком, що встановлюється усередині стіни – назовні виставлені лише клавіші керування.

Ще одна конструктивна особливість – це чаша. Багато стикалися з таким явищем, як сплеск води. Річ неприємна сама по собі, і щоб запобігти її, в чаші унітазу роблять «поличку» – керамічний виступ. У «поличці» зазвичай створюють виїмку – так званий «трамплін» для водного потоку. Позбавляючи від однієї неприємності, така конструкція приносить із собою інші. По-перше, по краях калюжі води у поглибленні «трампліну» постійно утворюється іржавий обідок. По-друге, з’являється неприємний запах. По-друге, запах, ну і інше. В даний час в імпортних, так і у вітчизняних моделях «полички» зустрічаються вкрай рідко.

Основна перевага унітазів без «полички» в тому, що все, що виявилося в унітазі, відразу ж потрапляє у воду. Це дозволяє, по-перше, значно зменшити поширення запаху і, по-друге, заощадити на кількості води для змиву. Багато виробників, особливо іноземні, постачають свою продукцію так званою системою «Антисплеск». Суть її полягає в тому, що чим менше води, яка може розбризкається, тим менший дискомфорт можна відчути. При цьому навіть та вода, яка в унітазі є, перебуває ніби у вузькому керамічному пеналі, і її рівень дуже малий (приблизно 7 см). По організації змиває потоку унітази теж можна розділити на кілька категорій: при «каскадному» зливі вода омиває чашу суцільним потоком; при «душовому» потік направляється по периметру чаші, в результаті чого створюється воронка-вир, «засмоктує» в зливний отвір все, що в унітаз попало.

Що вибрати?

Виробників сантехнічної продукції велика кількість. Відмінності більшою мірою знаходяться на рівні дизайну, хоча і технічні удосконалення зустрічаються. Наприклад, під маркою Laufen з’явився пристрій, заощаджує тонни туалетного паперу. У модель Cleanet вбудований своєрідний душ. Вода підігрівається до температури тіла, а сам душ висувається після натиснення спеціальної кнопки. А Cleanet De Luxe обладнаний ще й повітряним феном. У компанії Ideal Standard є, наприклад, модель унітазу Twin, об’єднана з біде на своєрідний моноблок.
Інший напрям технічної думки виробників унітазів працює у бік створення нових технологій обробки поверхні. Так, для виробництва своїх сантехнічних виробів Keramag використовує спеціальну технологію Keratec, яка «глазірует» поверхні, роблячи їх практично невразливими для забруднень і часу (на продукцію з такою поверхнею дається 30-річна гарантія). Laufen для цих же цілей розробила покриття Wondergliss, IDO – Siflon, Villeroy & Boch – Ceramic Plus, Kolo – Reflex.

Крім конструктивних особливостей, які, як правило, не сильно відрізняються, творці сантехніки роблять основний упор на зовнішньому вигляді, тобто дизайні. Саме він значною мірою визначає кінцеву вартість виробу. Останнім часом стало особливо популярним створення цілих колекцій, в які входять всі прилади, необхідні для ванної кімнати, зроблені в одному стилі.

Активно розвивається виробництво унітазів в азіатській частині земної кулі. Ось, наприклад, унітаз Neorest від японського виробника елітної сантехніки Toto має автоматичним управлінням. Кришка відкривається сама, варто тільки до нього підійти, а якщо постояти довше, не роблячи спроби сісти – підніметься і сидіння. Злив відбувається також автоматично, причому унікальна технологія дозволяє обходитися без традиційного бачка з водою. Після закінчення процесу кришка закривається. Крім того, розумний унітаз дозволяє за допомогою пульта дистанційного керування регулювати температуру сидіння, а також активізувати дезінфекцію та глибоке очищення. До перерахованих вище функцій можна додати дезодорування повітря, автоматичне включення легкої музики, а також можливість зробити деякі аналізи, перевірити, так би мовити, своє здоров’я. На жаль, ця техніка поки що мало представлена на російському ринку і скористатися технічними чудесами практично неможливо.

Виробники і ціни

Усіх виробників унітазів перерахувати просто неможливо – їх дуже багато. Можна з упевненістю говорити про такі бренди зі світовим ім’ям, як Keramag, Laufen, Sanitrend, Gustavberg, Roca, Ifo, Ido, Jacob Delafon, Jika, Cersanit. Вітчизняну і китайську продукцію, як правило, відносять до найдешевшої (зауважимо, що не означає неякісної). Що стосується вартості, то вітчизняні унітази можна придбати за 1,5-2,5 тис. крб.; За 3-5 тис. можна купити більш якісну вітчизняну і, почасти, закордонну продукцію (Китай, країни Східної Європи, Іспанія). Ціна масових серій унітазів скандинавських, німецьких і фінських фірм поміщається в діапазон 5-12 тис. руб. Більш дорогі унітази складають порівняно невеликий сегмент продажів.

Ремонт фундаменту будинку

Можливо, ви придбали земельну ділянку з будинком, а може, він дістався вам в спадок від улюбленої бабусі, результат найчастіше такий – перед вами встало завдання – ремонт сільського будинку.Про те, що фундамент потребує ремонту, вам розповість осідання підстави під фундаментом. Його ознакою є освіта на фасаді косих тріщин або викривлення підвіконь, швів кладки, цоколя.

Ремонт фундаменту можна починати, тільки якщо деформація припинилася. Як це перевірити? Змочуємо поверхні водою і ставимо упоперек тріщин гіпсові маячки. Два тижні чекаємо – якщо тріщин на маяках не з’явилося, можна починати ремонт фундаменту. Якщо ж деформація будинку продовжується, то, перш за все, необхідно зайнятися посиленням фундаменту – окремих його ділянок.

Навіть якщо ви не раз займалися ремонтом своєї міської квартири, ремонт сільського будинку цілком може вас спантеличити – адже більшість робіт виявляться для вас абсолютно новою справою. Як, наприклад, ремонт
фундаменту дерев’яного будинку.

Починаючи ремонт фундаменту дерев’яного будинку, відкриваємо ділянку фундаменту з двох боків. Копаємо траншею під фундаментом завдовжки близько 1 м і завглибшки від 30 до 50 см і робимо додаткову кам’яну кладку. Далі чекаємо близько тижня (6-7 діб) поки розчин схопиться, і лише після цього можна починати роботу на наступній ділянці такого плану.

В тому випадку, якщо ділянка фундаменту зруйнована, то його відновлюють, а тріщини закладають цементним розчином, не роблячи перерви між викопуванням траншеї і роботами по відновленню фундаменту. Оскільки подібне зволікання може викликати різке осідання фундаменту в даній частині будинку, аж до обвалення.
Ремонт сільського будинку, а тим більше ремонт фундаменту дерев’яного будинку, робота не тільки витратна. В першу чергу ці роботи трудомісткі, вимагають максимально ефективного результату. Фундамент – основа нашого будинку, а значить і його безпека. Для проведення робіт по ремонту фундаменту краще привертати фахівців, адже ці роботи ми робимо з розрахунком на багато років експлуатації.

Ремонт санвузла

Запланували ремонт ванни або ремонт санвузла під ключ. Наскучив старий інтер’єр ванної кімнати не біда наші кваліфіковані фахівці прийдуть до Вас на допомогу і професійно виконають ремонт ванни, ремонт санвузла.

Тому як кваліфіковано виконаний ремонт ванни, ремонт санвузла радуватиме Вас протягом довгих років, дарувати красу і комфорт. Будь-який ремонт повинен починатися з визначення всіх Ваших вимог і побажань не виключення і ремонт ванни, ремонт санвузла. На основі Ваших побажань буде сформований необхідний варіант ремонту ванни, ремонту санвузла, а при детальнішому підході розроблений авторський дизайн ванної кімнати.

Для визначення вартості ремонту ванни, ремонту санвузла передбачений виїзд кваліфікованого фахівця на об’єкт і складання кошторису. Ми не беремо передоплати за планований ремонт ванни, ремонт санвузла, а використовуємо поетапну схему оплати за фактом виконаних робіт.

Ремонт ванни, ремонт санвузла з перепланіровкой і розширенням за рахунок інших приміщень або ремонт ванної кімнати нестандартних розмірів розглядається в індивідуальному порядку.

-->
-->