Archive for Лютий, 2010

Ремонтуємо електропровід

Сучасне життя неможливе без електрики. Будь-яка техніка, електроприлади, освітлення, дверні дзвінки і замки, сучасні системи відеоспостереження – дія всіх цих приладів, що так міцно закріпили статус «правої руки» будь-якої людини, неможливо без підключення до електромережі.Але коли потрібний ремонт електрики у всьому приміщенні, тут вже одними своїми силами точно не обійтися, навіть не потрібно експериментувати! Слід виходити хоч би з того, що у зв’язку з некоректним монтажем електричної проводки можна отримати колосальне замикання, і, як наслідок, спалах або задимлення. Крім цього, при неналежному монтажі електрики, існує величезна небезпека для життя, адже як нам відомо з дитинства – струм смертельно небезпечний. Крім того, елементарну установку люстри бажано довірити професіоналові, і в навіть в такій, здавалося б, незначній ситуації, потрібний електрик.

Електрика будь-якого приміщення є складну систему, розібратися в якій зможе лише фахівець. Якщо відбулася незначна поломка, при якій не потрібний електрик, – ми завжди прагнемо усунути дану незручність самостійно. Безумовно, кожний з нас – трішки електрик, адже всі ми неодноразово міняли лампочки, напевно проводили заміну шнура на прасці або подовжувачі, ну і звичайно, заглядали в нутро розетки, щиро прагнучи розібратися, чому ж вона не працює.

Але коли потрібний ремонт електрики у всьому приміщенні, тут вже одними своїми силами точно не обійтися, навіть не потрібно експериментувати! Слід виходити хоч би з того, що у зв’язку з некоректним монтажем електричної проводки можна отримати колосальне замикання, і, як наслідок, спалах або задимлення. Крім цього, при неналежному монтажі електрики, існує величезна небезпека для життя, адже як нам відомо з дитинства – струм смертельно небезпечний. Крім того, елементарну установку люстри бажано довірити професіоналові, і в навіть в такій, здавалося б, незначній ситуації, потрібний електрик.

Слід пам’ятати не тільки про важливість своєчасного проведення робіт, таких як ремонт електрики, але і про правильне підключення електричних приладів. Небезпеку представляє як безпосередній контакт із струмом, так і надмірне навантаження електричної мережі, що виникає унаслідок одночасного підключення великої кількості електроприладів, до яких відносяться: пральна машина, електрочайник, міксер, блендер і навіть нешкідливий пилосос.

Саме тому, у всіх ситуаціях, пов’язаних із заміною і монтажем електропроводки в будь-якому приміщенні, потрібний електрик, здатний професійно і точно замінити всі найважливіші вузли. Адже саме фахівець проведе правильний розрахунок необхідного навантаження мережі, вибір діаметру струмопровідного кабелю, а також зробить підбір і установку всіляких захисних пристроїв, необхідних для балансу електрики у момент максимальних навантажень.
Коли потрібно провести ремонт електрики – не слід ризикувати, прагнучи замінити деякі елементи своїми силами. Адже в даному питанні ризику піддаються не тільки побутові прилади, але і життя – як власна, так і що оточують.

Лютий 10, 2010 Posted Under Підготовчі роботи

Ремонт дитячої кімнати

Дитинство для кожного є абсолютно особливим часом. Періодом, коли хочуть радісні ноти і яскраві фарби. Щоб малюк якомога пізніше дізнався, що таке «сірі будні», важливо створити навколо нього атмосферу щастя, радості і вічного свята. Щоб дитину оточувала краса і безтурботність, в першу чергу варто задуматися про те, як виглядає його кімната. Там висять такі ж шпалери, як в квартирі бабусі? Означає необхідно терміново виконати ремонт дитячої кімнати!Дуже важлива і якість виконаних робіт. Недобросовісний ремонт маленьких кімнат знову ж таки може привести до травм. Лінолеум, що відійшов, або ненадійний ремонт натяжних стель – таких проблем бути не повинно у жодному випадку.

Що стосується зовнішнього вигляду, зокрема колірного рішення, то тут, виконуючи ремонт маленьких кімнат, постарайтеся відійти від канонів і проявити фантазію. Нарядна позитивна кімната допоможе вашій дитині завжди залишатися у хорошому настрої і з радістю займатися будь-якими справами. Дуже важливо створити навколо свого малюка щасливу атмосферу свята і безтурботності.
Починаючи ремонт дитячої кімнати, доводиться думати не тільки про красу, але і про безпеку малюка. Про це потрібно поклопотатися ще на стадії вибору матеріалів. В першу чергу, вони не повинні бути токсичними або хоч скільки-небудь шкідливими для дитини. Перш за все повинні бути здоров’я, а не краса. Далі, проводячи ремонт маленьких кімнат, таких, як дитяча, постарайтеся вибрати неслизьке підлогове покриття. Поклопотавшись про це, ви будете упевнені, що дитина, граючи в рухомі ігри, не посковзнеться і не впаде. Саме тому ремонт дитячої кімнати варто довірити професіоналам, які здатні реалізувати всі найоригінальніші задумки, при цьому зберігаючи безпеку кімнати для малюка.

Підходити до такого відповідального завдання треба ретельно і з обережністю. З одного боку, зробити щось цікаве і незвичайне, але з іншої – не перегнути палицю, щоб не вийшло нав’язливо. Задумавши ремонт дитячої кімнати, не забудьте про кожну дрібницю. Краса оригінальність і безпека – все це неодмінно повинно стати ключовими моментами всієї роботи.

Ремонт маленьких кімнат, який є дитяча, їх обробка і розстановка меблів повинні проходити з максимальною економією простору. Тісні кімнати не сприяють хорошому психологічному стану. Добитися візуального розширення простору, виконуючи ремонт дитячої кімнати, можна завдяки колірній гаммі, а також вибору компактних зручних меблів. До речі, остання, в ідеалі, не повинна містити гострих кутів.

Якщо ваша дитина вже не дуже мала, чом би не запитати у нього, якою він хоче бачити свою кімнату? Можливо, вам його рішення здасться смішним або дурним, але якщо ви дозволите дитині самій зробити вибір, це може принести відмінні результати. Ремонт маленьких кімнат, виконаний по «дізайн-проєкту» їх юних мешканців, може перетворити дитячу в дивовижний маленький світ, де так затишно буде проводити свої дні.

Лютий 10, 2010 Posted Under Відремонтована кімната

Ремонт фундаменту будинку

Можливо, ви придбали земельну ділянку з будинком, а може, він дістався вам в спадок від улюбленої бабусі, результат найчастіше такий – перед вами встало завдання – ремонт сільського будинку.Про те, що фундамент потребує ремонту, вам розповість осідання підстави під фундаментом. Його ознакою є освіта на фасаді косих тріщин або викривлення підвіконь, швів кладки, цоколя.

Ремонт фундаменту можна починати, тільки якщо деформація припинилася. Як це перевірити? Змочуємо поверхні водою і ставимо упоперек тріщин гіпсові маячки. Два тижні чекаємо – якщо тріщин на маяках не з’явилося, можна починати ремонт фундаменту. Якщо ж деформація будинку продовжується, то, перш за все, необхідно зайнятися посиленням фундаменту – окремих його ділянок.

Навіть якщо ви не раз займалися ремонтом своєї міської квартири, ремонт сільського будинку цілком може вас спантеличити – адже більшість робіт виявляться для вас абсолютно новою справою. Як, наприклад, ремонт
фундаменту дерев’яного будинку.

Починаючи ремонт фундаменту дерев’яного будинку, відкриваємо ділянку фундаменту з двох боків. Копаємо траншею під фундаментом завдовжки близько 1 м і завглибшки від 30 до 50 см і робимо додаткову кам’яну кладку. Далі чекаємо близько тижня (6-7 діб) поки розчин схопиться, і лише після цього можна починати роботу на наступній ділянці такого плану.

В тому випадку, якщо ділянка фундаменту зруйнована, то його відновлюють, а тріщини закладають цементним розчином, не роблячи перерви між викопуванням траншеї і роботами по відновленню фундаменту. Оскільки подібне зволікання може викликати різке осідання фундаменту в даній частині будинку, аж до обвалення.
Ремонт сільського будинку, а тим більше ремонт фундаменту дерев’яного будинку, робота не тільки витратна. В першу чергу ці роботи трудомісткі, вимагають максимально ефективного результату. Фундамент – основа нашого будинку, а значить і його безпека. Для проведення робіт по ремонту фундаменту краще привертати фахівців, адже ці роботи ми робимо з розрахунком на багато років експлуатації.

-->
-->