Archive for Квітень, 2010

Купити декоративну штукатурку

Декоративна штукатурка від Декор Центра Декоративна штукатурка від Декор Центра. Хочете зробити сучасний ремонт – тоді вам сюди. Давайте вчиться робити ремонт разом – головне щоб в кінці все було красиво. Раніше, поставив євроокна – і ти мажор. Декоративні матеріали забеспечать красу і затишок вашої квартири чи будинку. Я знаю файний магазин з широким вибором – Декор Центр.

Декор Центр – унікальний магазин з екслюзивними товарами. Екологічно чистий продукт, – декоративна штукатурка – Oikos (Ойкос), Candis (Кандіс), Senideco (Сенідеко), Spatula Stuhhi (Спатула Стуі), Valpaint (Волпейнт). Місце, де ми живемо має бути не тільки красивим і затишним, але і безпечним. Особливо подумайте про дітей. Декор Центр стежить за світовими тенденціями, за новинками декоративного світу. Головне – це екологічність.

До речі, салон пропонує комплексні рішення для декорування вашого поміщенія. Так, у нас можна не тільки придбати декоративні матеріали (штукатурку, фарбу), а й замовити комплекс послуг з декорування вашої квартири або будинку, а може офісу, – та чого завгодно. Перед зустріччу з нами ви можете підготуватися, відвідавши наш сайт і вивчивши наш асортимент .

Декоративні вітражі ванної кімнати

Оригінальний дизайн ванної кімнати Представлений тут дизайн інтер’єру дуже характерний для приміщень, де в якості меблів і всіх (або хоча б основних) елементів оформлення використовується скло. Зверніть увагу: бортик ванної та стільниця умивальника виготовлені зі штучного каменю, а всі інші деталі інтер’єру виконані зі скла (полиці і набірні стелажі – скло 10 мм, вікна – комбінований вітраж). Дзеркало займає весь простінок, що візуально збільшує обсяг приміщення.

Оригінальний дизайн ванної кімнати

-->
-->