Archive for Травень, 2010

Фрески – Фото – Купити

Цифрова фреска – це абсолютно нова пропозиція в сфері настінних покриттів, яка поєднує швидкість виконання і чудовий візуальний ефект.

Фреска Фреска

Фрески «AFFRESCO» створені на основі екологічно чистих матеріалів і являють собою полотна, які з легкістю клеяться на будь-яку основу. Технологія створення фресок розроблена італійськими майстрами спільно з кампанією «AFFRESCO». Фрески являють собою матеріал, що імітує старовинну стіну і з невеликими втратами розпис. Фрески довговічні, не мають обмежень у розмірі і не бояться води. У всіх етапах виробництва фресок беруть участь професійні майстри, і художники, тому 90% роботи виконується вручну, починаючи з виконання ескізу й закінчуючи покриття фрески захисним складом. Ми з гордістю можемо сказати, що такої якості виробництва немає ні в кого.
Перевага фресок «AFFRESCO» полягає в:
1 Великий формат полотен.
2.Екологічность, міцність і вологостійкість ..
3.Лучшая вартість. Компанія «AFFRESCO» має велике виробництво здатне виконати велику кількість замовлень. На всіх етапах виробництва дотримується жорсткий контроль якості, і всю роботу виконують професійні художники. 4.Простота монтажу. Фрески клеяться на будь-яку поверхню і практично на будь-який матеріал. Монтаж фресок виробляється за технологією наклеювання шпалер.
5 Товщина і вага фресок. Фрески мають товщину до 1мм. і досить легкий вагу. 1кв.м. важить 1 кг.
6 Мінімальний термін виготовлення фрески – 7 днів
ФРЕСКИ здатна перетворити навіть невелику квартиру в палацові покої.
Часті питання

1. Які фрески ми виробляємо?
Наша компанія випускає фрески на кракелюрном матеріалі Cracelure, з ефектом тріщин, що є нашою власною розробкою. Імітація старовинної розпису.

Також ми виробляємо фрески на піщаному матеріалі Sabia, що застосовується для імітації настінного розпису без ефекту старіння. Текстурний матеріал Beze і рельєфний матеріал Pietra.

2. Максимальні розміри фрески без стику?
180 см х 500 см. – на матеріалі Cracelure, Pietra і Sabbia, і 150 см х 900 см на матеріалі Beze. Полотна більшого розміру монтуються на стіну зі стиком, він практично не помітний. (Спосіб монтажу додається).

3. Яка товщина матеріалу?
Товщина матеріалу до 1 мм

4. Чи існує гарантія?
Фрески довговічні, гарантія 3 роки після монтажу.

5. Не шкідливий чи матеріал?
Всі матеріали, використовувані для створення фрески, екологічно чисті і мають гігієнічний висновок

6. У чому відмінність наших фресок і фресок інших компаній?
1) 90% роботи над виробом складає ручна праця професійних майстрів і дизайнерів. Вручну наносяться всі матеріали, покриваються лаками та затирання. Майстер дивиться, де і як саме слід обробити кожен фрагмент фрески.
2) У нашій студії представлена значна колекція зображень, яка постійно поповнюється.
3) Наші фахівці готові створити ексклюзивний варіант для клієнта з заданими розмірами і зображеннями.
4) У нас самі стислі терміни виробництва.
5) Наша компанія надає також послугу монтажу.
6) У разі виникнення претензій, ми завжди готові йти на компроміс.
7) Ми виробляємо фрески на різних матеріалах: Cracelure (кракелюрний з ефектом тріщин), Sabia (пісочний без тріщин), Beze (рельєфний текстурний матеріал), Pietra (рельєфний матеріалу) тим самим надаємо клієнтові вибір.

7. Чи можна використовувати наші фрески на фасадах?
Ні, ми не гарантуємо морозостійкість.

8. Як впливає на фреску потрапляння прямих сонячних променів?
При виробництві фресок використовуються УФ-барвисті склади з гарантією виробника до 100 років.

9. Чи можна використовувати наші фрески у ванних кімнатах і в басейнах?
Так. Фрески стійкі до вологому середовищі. Вони вкриті спеціальним водовідштовхувальним складом. Єдино не бажано постійне пряме попадання води.

10. Чи можна наші фрески мити?
Так, їх можна мити. Бажано протирати вологою ганчіркою, змоченою у звичайній воді, але можна і миючими НЕ спиртовмісних речовин.

11. Як повинні бути підготовлені стіни для фрески?
Стіни повинні бути загрунтовані, світлого кольору, як під фарбування або під шпалери, так як не загрунтовані стіна вбирає клей.

12. Чи можна наші фрески наклеїти самостійно?
Можна й це дуже легко. Вони клеяться, як флізелінові шпалери.
Ми обов’язково даємо інструкцію по самостійному монтажу. У тому випадку, якщо фрески зі стиками, консультуємо, як зробити їх не помітними.

13. Чи можуть клієнти виготовити фреску з власних зображень?
Так, але клієнт повинен приїхати в офіс або передати нам зображення, так як необхідно оцінити якість зображення.
Для відтворення підходять зображення:
1) скановані зображення з книг (дозволом> 400dpi)
2) фотографії зроблені цифровим фотоапаратом.

14. Можна замовити наші фрески дуже великого розміру?
Так, але необхідно попередньо погодити дане питання з дизайнером. Можливо, це зажадає більше часу на виготовлення.

15. Чи можна наші фрески клеїти на стелю?
Безумовно, наші фрески клеяться абсолютно на будь-які поверхні.

16. Чи можна наші фрески клеїти на викривлені стіни?
Можна, але не бажаний гострий кут і прямий зовнішній вигин фрески. Гострі краї не допустимі.

17. Чи можна наші фрески клеїти на метал, пластик, дерево і т.д?
Так, наші фрески клеяться абсолютно на будь-які поверхні. Але в цьому випадку поверхня треба зашкурити грубої шкіркою і прогрунтувати. Для монтажу використовується спеціальний клей, який ви можете замовити в нашій компанії.

УВАГА:

1. При замовленні фрески на матеріалі Cracelure необхідно обов’язково уточнити у клієнта, чи готове у нього все для монтажу фрески: стіни повинні бути рівні і загрунтовані під фарбування. Якщо поверхні ще не готові, дізнатися час завершення робіт. Фреска буде зроблена до моменту готовності стіни. Фреска повинна бути змонтована на стіну протягом 5-ти днів після отримання фрески. На фрески виконані на матеріалі Sabia, Pietra і Beze термін монтажу з моменту отримання фрески не обмежений.

2. При замовленні клієнт повинен розуміти, що відтінок кольору фрески і друкованого каталогу може не збігатися. Наприклад, відтінок неба або яскравість трави може відрізнятися від кольору, побаченого клієнтом в каталозі. Якщо клієнт хоче точне попадання в колір, він повинен замовити кольоропробу. Її вартість становить 650 грн .. і виконується вона форматом 0,3 кв. м у разі відмови клієнта від виготовлення кольоропроби претензії за кольором прийматися не будуть, відповідно, і фреска повторно не створюється. На кольоропробі буде представлена 3 фрагмента композиції у натуральну величину, на тому матеріалі, який замовив клієнт

3. Максимальний розмір фресок на матеріалі Sabia (пісочне виконання) – 180 см на 500 см. На відміну від кракелюрних фресок, які можна монтувати зі стиком, стики на пісочних фресках більш помітні, тому ми не рекомендуємо нашим партнерам замовляти пісочні фрески більше зазначеного розміру. Стики на матеріалі Beze практично непомітні, стикуються як звичайні шпалери.

Декор-центр

Украина, г.Луцк
ул. Ковельськая, 8а

тел./факс: (0332) 72-55-35
моб.: 067 361 84 48

Травень 21, 2010 Posted Under Фрески
-->
-->