Рідкі цвяхи

Існує два основні типи рідких цвяхів, пропонованих сучасним ринком для проведення ремонту квартир і виконання робіт будь-якого іншого призначення. Нейтральні рідкі цвяхи мають водну основу, характеризуються відсутністю запаху і абсолютною нешкідливістю для здоров’я людини. Основними недоліками нейтральних рідких цвяхів, декілька що обмежують їх застосування, є неможливість використання їх при негативних температурах, а також неможливість склеювання з їх допомогою, металевих поверхонь.

Основу неопренових рідких цвяхів складають хімічні сполуки органічної природи, що і дозволяє використовувати їх для отримання високоміцних з’єднань матеріалів різної природи, що виконуються при будь-якій температурі навколишнього повітря. Єдиний недолік неопренових рідких цвяхів — це їх різкий синтетичний запах, який вивітрюється протягом декількох днів.

Сучасні виробники пропонують величезну різноманітність модифікацій рідких цвяхів, кожна з яких має свої переваги і повинна використовуватися по своєму основному призначенню. Деякі види цього клею не переносять підвищеної вологості і можуть використовуватися тільки в сухих приміщеннях, окремі категорії, навпаки, добре переносять вологість і володіють високою стійкістю до різних грибків.

Окрему категорію рідких цвяхів, які використовуються переважно при ремонті квартир, складають клеї, що не містять в своєму складі ніяких синтетичних домішок і абсолютно нешкідливі для людини. При придбанні рідких цвяхів, якщо це не універсальний тип клеївши, слід звертати увагу на анотацію виробника, що міститься на кожній упаковці. Тільки вибираючи клей відповідного призначення, можна забезпечити високу якість для кріпильних робіт, які ви зібралися виконувати.

Лютий 2, 2010 Posted Under Підготовчі роботи

Leave a Reply

-->
-->