Косметичний ремонт помешкання

Косметичний ремонт квартири є найпростішим і доступнішим способом привести квартиру в порядок, при цьому додавши їй нову зовнішність. Собівартість витрат при косметичному ремонті квартири, помітно менше ніж при інших варіантах ремонту. Прийнято вважати, що косметичний ремонт квартири не дає відчуття повного задоволення і втілення ваших ідей. Тому як вважається багатьма, що косметичний ремонт квартири це заміна шпалер і підлогових покриттів і не більш того.

Сміємо вас завірити, що ця думка помилкова. Тому як при виконанні косметичного ремонту квартири, якщо тільки він проведений грамотно і професійно, можна досягти комфорту і затишку у вашому будинку. При косметичному ремонті квартири можливе використання комбінованих варіантів обробки, що у свою чергу дає, поза сумнівом, позитивний ефект.

При плануванні ремонту квартири незалежно від рівня складності будь то косметичний ремонт квартири, капітальний ремонт квартири або євроремонт квартири наші фахівці підберуть для вас, такий варіант, який необхідний саме вам. Якщо ви самостійно, по яких або причинам не можете визначити ремонт квартири, якого рівня хотіли б зробити, із цього приводу передбачений виїзд кваліфікованого фахівця на об’єкт і складання кошторису на ремонт квартири.

Косметичний ремонт квартир складає:
демонтаж приміщення ;

шпаклівка стін стель ;

фарбування стель стін ;

поклейка шпалер ;

заміна електрокрапок ;

заміна сантехніки ;

укладання лінолеуму, ламіната ;

можлива заміна дверей ;

Лютий 3, 2010 Posted Under Складність ремонта

Leave a Reply

-->
-->