Художній розпис, декоративне оздоблення

У всі століття людині властиво прикрашати своє житло, будь то квартира, офіс або заміський будинок витворами мистецтва, наповнювати його гармонійними колірними рішеннями, які створюють особливу атмосферу комфорту і затишку. Прагнення людини до прекрасного не припиняється і в наші дні.

Підтвердженням цьому служить відродження інтересу до мистецтва в цілому і живопиши зокрема. Але як визначити, що саме впишеться в наявний інтер’єр і де грануй між справжнім твором мистецтва і підробкою. На всі ці питання відповісти зможе тільки професійний художник. На підставі багаторічного досвіду роботи в цій області наші фахівці допоможуть Вам в рішенні даних питань.

ручний настінний розпис ;
художній розпис стін і стель ;
станковий живопис ;
фактурний живопис ;
декоративна обробка меблів ;
розпис меблів ;
венеціанська штукатурка ;
декоративна штукатурка ;
інші текстуровані і фактурні рішення ;

Без застосування сучасних друкарських верстатів імітуючої фрески або картини, що є низькопробною подібністю витворів мистецтва. Адже тільки людськими руками і творчою душею художника, створюється дійсний твір, наповнений і польотом фантазії. Художній розпис стін, стель може бути виконана в різних стилях і техніці від наскальних малюнків до ультрасучасних стилів за бажанням замовника. Використання різних матеріалів, таких як масло, акрил, гіпс і інструментами кисть, аерограф, мастихін.

Художник виїжджає на об’єкт, фотографує стіну в інтер’єрі і на основі заданого колориту і стилю готує декілька ескізів з урахуванням побажання замовника. Після обговорення і твердження художник приступає до роботи. По завершенню, стіна або стеля покривається захисним лаком після висихання поверхню можна піддавати вологому прибиранню.

Подаруєте собі приємне оточення, порадуйте себе і своїх близьких, створіть в своєму будинку неповторний стиль.

Leave a Reply

-->
-->