Система “тепла підлога”

Тепла підлога: рідко, який ремонт квартири у наш час обходиться без установки такого елементу, що робить мешкання в ній набагато комфортнішим і кориснішим для здоров’я.

Треба відзначити, що проблемою додання поверхні полови найбільш комфортної температури люди турбувалися достатньо давно. Якщо раніше для нагріву поверхні підлоги в будинках облаштовувалися спеціальні канали під статевим покриттям, по яких циркулювало нагріте повітря, то зараз ефективно вирішити подібну проблему стало значно легше.

Як правило, сучасними системами тепла підлога оснащуються дитячі кімнати, спальні і ванни — приміщення, до яких пред’являються підвищені вимоги по комфортності і безпеці температурного режиму для людського здоров’я. Тепла підлога може використовуватися, як додатковий або основний варіант опалювання приміщень, що особливо актуально в тих випадках, коли відсутня можливість підключення до централізованої системи. Основними достоїнствами сучасних систем «Тепла підлога», завдяки яким вони і набувають всі велику популярність у споживачів, під час ремонту квартири, є:

- простота в управлінні і обслуговуванні;

- відсутність протягів, запахів і продуктів горіння, що представляють небезпеку для людського здоров’я і життя;

- збереження рівня природної вологості в приміщеннях при її використанні;

- висока надійність і довговічність.

Тепла підлога, на відміну від інших джерел тепла, створює теплове випромінювання, яке найбільш рівномірно заповнює приміщення, піднімаючись від його нагрітої поверхні. Таким чином, створюються найбільш комфортні температурні умови, які можна легко регулювати залежно від свого бажання і необхідності.

Лютий 3, 2010 Posted Under Ремонтуємо підлогу

Leave a Reply

-->
новости мира -->