Ремонт фундаменту будинку

Можливо, ви придбали земельну ділянку з будинком, а може, він дістався вам в спадок від улюбленої бабусі, результат найчастіше такий – перед вами встало завдання – ремонт сільського будинку.Про те, що фундамент потребує ремонту, вам розповість осідання підстави під фундаментом. Його ознакою є освіта на фасаді косих тріщин або викривлення підвіконь, швів кладки, цоколя.

Ремонт фундаменту можна починати, тільки якщо деформація припинилася. Як це перевірити? Змочуємо поверхні водою і ставимо упоперек тріщин гіпсові маячки. Два тижні чекаємо – якщо тріщин на маяках не з’явилося, можна починати ремонт фундаменту. Якщо ж деформація будинку продовжується, то, перш за все, необхідно зайнятися посиленням фундаменту – окремих його ділянок.

Навіть якщо ви не раз займалися ремонтом своєї міської квартири, ремонт сільського будинку цілком може вас спантеличити – адже більшість робіт виявляться для вас абсолютно новою справою. Як, наприклад, ремонт
фундаменту дерев’яного будинку.

Починаючи ремонт фундаменту дерев’яного будинку, відкриваємо ділянку фундаменту з двох боків. Копаємо траншею під фундаментом завдовжки близько 1 м і завглибшки від 30 до 50 см і робимо додаткову кам’яну кладку. Далі чекаємо близько тижня (6-7 діб) поки розчин схопиться, і лише після цього можна починати роботу на наступній ділянці такого плану.

В тому випадку, якщо ділянка фундаменту зруйнована, то його відновлюють, а тріщини закладають цементним розчином, не роблячи перерви між викопуванням траншеї і роботами по відновленню фундаменту. Оскільки подібне зволікання може викликати різке осідання фундаменту в даній частині будинку, аж до обвалення.
Ремонт сільського будинку, а тим більше ремонт фундаменту дерев’яного будинку, робота не тільки витратна. В першу чергу ці роботи трудомісткі, вимагають максимально ефективного результату. Фундамент – основа нашого будинку, а значить і його безпека. Для проведення робіт по ремонту фундаменту краще привертати фахівців, адже ці роботи ми робимо з розрахунком на багато років експлуатації.

Comments are closed.

-->
-->