Перепланування та ремонт квартри

«Хрущовки» і інші типові серії квартир, створені радянськими проектними інститутами в середині і другій половині минулого століття, — це найбільш поширені види житла в нашій країні. Що були колись втіленням мрії про власну нерухомість, такі квартири з їх специфічним плануванням вже не влаштовують сучасної людини ні розташуванням і розмірами кімнат, ні тією якістю життя, яку вони можуть надати. Характерними рисами таких квартир є низькі стелі, маленькі кімнати і, так скажемо, не зовсім зручне розташування кімнат щодо один одного.

Дивлячись на таку квартиру, дуже складно уявити, що силами професійних дизайнерів і кваліфікованих фахівців з будівництва і ремонту її можна перетворити на дуже затишне гніздечко, дизайн інтер’єру якого буде дуже стильним і сучасним. Ремонт квартири з подібним плануванням, якщо підійти до нього найбільш грамотно, може перетворити її до невпізнання, перетворивши її на житло, що повною мірою задовольняє всім сучасним критеріям комфорту і домашнього затишку.

Основне, що необхідно зробити, перш ніж приступити до масштабної перепланіровке будь-якої типової квартири, — це гарненько подумати над тим, якою б ви хотіли бачити свою оновлену квартиру, аж до того, який ви створите в ній інтер’єр, як розставите меблі і прикрасите стіни.

Основна проблема, з якою доводитися стикатися дизайнерам при проектуванні нового інтер’єру типових квартир, — це їх невелика площа. Звичайно, змінити цей параметр ніяк не можна, але скласти про нього зовсім інше враження у візуальному плані цілком можливо. Мабуть, найефективнішим прийомом, який дозволяє вирішити задачу із збільшенням площі, є формування одного загального простору, що можна зробити за допомогою зносу внутрішніх перегородок. Найчастіше такому об’єднанню піддається три приміщення: передпокій, велика кімната і кухня.

Якщо в процесі ремонту квартири ви вирішите удатися до такого прийому, то необхідно відразу подумати про те, щоб хоч би зрітельно відокремити кухонне приміщення, за допомогою використання іншого типу статевого покриття в нім. Так, якщо для оформлення підлоги у вітальні ви використовуєте ламінат, то на кухні можна виконати підлогу з керамічної плитки або лінолеуму, що зрітельно виділить його і додасть такому приміщенню додаткової практичності.

Лютий 2, 2010 Posted Under Підготовчі роботи

Leave a Reply

-->
-->