Ремонтуємо електропровід

Сучасне життя неможливе без електрики. Будь-яка техніка, електроприлади, освітлення, дверні дзвінки і замки, сучасні системи відеоспостереження – дія всіх цих приладів, що так міцно закріпили статус «правої руки» будь-якої людини, неможливо без підключення до електромережі.Але коли потрібний ремонт електрики у всьому приміщенні, тут вже одними своїми силами точно не обійтися, навіть не потрібно експериментувати! Слід виходити хоч би з того, що у зв’язку з некоректним монтажем електричної проводки можна отримати колосальне замикання, і, як наслідок, спалах або задимлення. Крім цього, при неналежному монтажі електрики, існує величезна небезпека для життя, адже як нам відомо з дитинства – струм смертельно небезпечний. Крім того, елементарну установку люстри бажано довірити професіоналові, і в навіть в такій, здавалося б, незначній ситуації, потрібний електрик.

Електрика будь-якого приміщення є складну систему, розібратися в якій зможе лише фахівець. Якщо відбулася незначна поломка, при якій не потрібний електрик, – ми завжди прагнемо усунути дану незручність самостійно. Безумовно, кожний з нас – трішки електрик, адже всі ми неодноразово міняли лампочки, напевно проводили заміну шнура на прасці або подовжувачі, ну і звичайно, заглядали в нутро розетки, щиро прагнучи розібратися, чому ж вона не працює.

Але коли потрібний ремонт електрики у всьому приміщенні, тут вже одними своїми силами точно не обійтися, навіть не потрібно експериментувати! Слід виходити хоч би з того, що у зв’язку з некоректним монтажем електричної проводки можна отримати колосальне замикання, і, як наслідок, спалах або задимлення. Крім цього, при неналежному монтажі електрики, існує величезна небезпека для життя, адже як нам відомо з дитинства – струм смертельно небезпечний. Крім того, елементарну установку люстри бажано довірити професіоналові, і в навіть в такій, здавалося б, незначній ситуації, потрібний електрик.

Слід пам’ятати не тільки про важливість своєчасного проведення робіт, таких як ремонт електрики, але і про правильне підключення електричних приладів. Небезпеку представляє як безпосередній контакт із струмом, так і надмірне навантаження електричної мережі, що виникає унаслідок одночасного підключення великої кількості електроприладів, до яких відносяться: пральна машина, електрочайник, міксер, блендер і навіть нешкідливий пилосос.

Саме тому, у всіх ситуаціях, пов’язаних із заміною і монтажем електропроводки в будь-якому приміщенні, потрібний електрик, здатний професійно і точно замінити всі найважливіші вузли. Адже саме фахівець проведе правильний розрахунок необхідного навантаження мережі, вибір діаметру струмопровідного кабелю, а також зробить підбір і установку всіляких захисних пристроїв, необхідних для балансу електрики у момент максимальних навантажень.
Коли потрібно провести ремонт електрики – не слід ризикувати, прагнучи замінити деякі елементи своїми силами. Адже в даному питанні ризику піддаються не тільки побутові прилади, але і життя – як власна, так і що оточують.

Лютий 10, 2010 Posted Under Підготовчі роботи

Comments are closed.

-->
-->