Покрівля – інвестиції в майбутнє вашого житла

Обов’язковою деталлю конструкції і зовнішнього вигляду будь-якого будинку є дах. Від вибору покрівельного матеріалу залежить не лише якість життя у власному домі, а й цілісність дизайну житла. Хоча не покрівельні матеріали беруть на себе все навантаження зовнішніх впливів, а кроквяна система.
Найпоширенішим матеріалом для виготовлення крокв є дерево: такі крокви легко монтуються, на місці можна виправити нерівності або недоліки. Зазвичай вони поставляються в готовому вигляді, і завданням будівельників є надійно встановити їх і підігнати під коробку будинку.
Утеплювачі та гідроізоляція під покрівлею має великий значення для якісного функціонування даху будинку. Зазвичай використовують або плити з мінеральної базальтової вати, пінополістиролу, скловати, товщина яких повинна бути не менше 15 см.
Щоб захистити утеплювач від дії вологи, на нього можна натягнути промокне в непогоду плівку. Підпокрівельний простір обшивається контробрешітка і обрешеткой.
Часто на горищі встановлюють накопичувальні баки для безперебійної роботи приватного водопостачання, що забезпечують горизонтальні багатоступінчасті насоси. У зв’язку з цим простір під покрівлею повинне бути забезпечене вентиляцією та оброблено гідроізоляційним матеріалом.
На скатних дахах використовують зазвичай фальцевої покрівлю: металеві листи, виготовлені методом різання (зазвичай для цього використовують електромеханічні гільйотинні ножиці), скріплені між собою фальцом. Використовуваний метал в такій покрівлі – титан, алюміній, залізо із захисним покриттям, мідь.
Популярна сьогодні металочерепиця – сталеві оцинковані листи із захисним покриттям. Методом посипання кварцового піску чи каменю досягається схожість з натуральною черепицею. За рахунок невеликої ваги, легкого монтажу і великого вибору кольорів за порівняно невисоку ціну цей матеріал найбільш вигідний. Важливо грамотно встановити водовідведення і всю покрівельну систему, щоб уникнути шуму.
На старе покрівельне покриття можна монтувати такий вид покрівельного матеріалу, як єврошифер: легкий, еластичний, з сучасних рослинних і мінеральних матеріалів. Гарна шумоізоляція, відмінна Пожежостійкість, незначні температурні деформації.
Стійкий до атмосферних явищ матеріалом залишається натуральна черепиця. Досить морозостійка, екологічно чиста, що дозволяє покрівлі «дихати», а значить, що забезпечує додаткову вентиляцію і гідроізоляцію даху. Матеріал дорогою, але довговічний і гарний.
У будь-якому випадку, на даху не варто економити, бо довговічність якісних матеріалів обчислюється не роками, а десятиліттями.

Comments are closed.

-->
-->