Ремонти офісів

Офіси скрізь. Величезна кількість сучасної роботи проводиться в цих приміщеннях, тому й неможливо знайти населений пункт без купи офісів. Природно, для якісної роботи співробітників офісного справи, потрібно гарне, зручне, безпечне, приємне приміщення. Саме тому фірмам, у яких офіси, м’яко кажучи, застаріли, приходиться робити ремонти своїх старих робочих кабінетів або ж переїжджати на нове місце, і робити ремонт там з нуля. Така справа займає чимало зусиль і фінансових коштів, тому керівництву варто грунтовно спланувати майбутній грандіозний ремонт, підібравши найбільш актуальні та економічно вигідні для цього кошти та матеріали. Важливо час, витрачений на ремонт, адже при його проведенні робота зупиняється, а це загрожує втратою грошей. Тим не менше, якщо нинішній стан офісів занадто застаріло або знаходитися в катастрофічному стані, краще від нього не відмовлятися, оскільки візуальне оформлення офісів – внутрішньо особа компанії, що демонструє її ставлення до справи.

Починається ремонт офісів, як і будь-який інший, з установки якісного статі. Він обов’язково повинен бути рівним, надійним, легко чиститься, мати гарні теплозберігаючим якостями, проходити норми протипожежної безпеки і задовольняти екологічні потреби. Найбільш кращим варіантом є видалення старої підлоги і вирівнювання бетонної поверхні з подальшим настилом нового матеріалу. Сучасний ринок наповнений величезною кількістю різноманітної продукції що підходить для цієї ситуації, тому вибір слід робити виходячи з фінансових можливостей. Найбільш престижними є паркет і якісний ковролін, які володіють прекрасними екологічними властивостями. Останній, залежно від типу свого конструктивного волокна, може бути наділений іншими дуже важливими прекрасними характеристиками.

Іншим найважливішим елементом будь-якого ремонту є стелю. Найдешевшим рішенням тут вважається клейовий тип. Купуються квадратні заготовки з полістиролу квадратних і прямокутних форм і з легкістю, за допомогою спеціального клею, встановлюються на базову стелю. Таке рішення відносно проста, але воно і виглядає відповідно. Актуальними на сьогоднішній день і найбільш гнучкими з дизайнерського боку вважаються натяжні стелі. У такому випадку розігріта плита з вінілу майстерно кріпитися до стін. Такий тип стелі гарантує довгий термін служби і дозволяє продумати оригінальне освітлення, а також можливість вмонтування в нього інших цікавих елементів. Самим популярним при виробництві ремонту офісних приміщень залишається підвісну стелю. Він включає в себе несучий каркас і встановлюються на нього плити. Цей тип з лишком допомагає при протяжці офісних комунікацій, зниження загальної гучності і також легко встановлюється освітлення. Крім того, зіпсовані з часом плити легко замінювані.

Стіни офісу, які, в принципі, роблять погоду в приміщенні, на щастя, вже давно пішли від банальної фарбування або клеєння шпалер. В наш час досить простим рішенням є гіпсокартоннних стінні панелі. З їхніх переваг, у першу чергу, можна назвати швидкість і легкість монтажу, надійність та довговічність, величезний вибір зовнішнього оформлення і палітри кольорів. Крім того, в наявності можливість спеціальних акустичних блоків, які відмінно справляються з шумом. Приміщення типу туалетів, курилок і кухонь чудово обходяться вініловим сайдингом або полівінілхлоридними панелями, які відрізняються високою стійкістю до вологи і не горять.

Здійснивши перераховані вище дії ремонт не можна назвати завершеним. Обов’язково потрібно провести планування робочих зон, кабінетів для нарад і просто місць для відпочинку.

Березень 1, 2010 Posted Under Ремонти офісів

Comments are closed.

-->
-->