Встановлення натяжних стель

Встановлення натяжних стель – досить складна робота, яку повинні виконувати тільки професійні робочі за спеціальною технологією. Технологія монтажу залежить від матеріалу, з якого виконаний цей натяжні стелі.

Найшвидший спосіб добитися ідеально рівній поверхні стелі – це встановлення натяжних стель. Полівінілхлорид (ПВХ) відносно недавно перестав бути єдиним матеріалом, з якого виконуються натяжні стелі. Конкуренцію йому склали поліефірні тканини, застосування яких гарантує дивну рівність всій поверхні стелі.
Але щоб поверхня стелі була високої якості, просто необхідно суворо дотримуватися технологічний процес виробництва робіт, без будь-яких відхилень від нього.
Для довідки – при монтажі натяжних стель зовсім не обов’язково виносити меблі з квартири, достатньо просто зняти полички, картини і килими.

Як же відбувається монтаж натяжних стель?

На самому першому етапі роботи строго за рівнем в безпосередній близькості від стелі монтується спеціальний каркас для закріплення країв натяжної стелі (багет). Кріпильний профіль без особливих проблем може бути встановлений як на прямі, так і на заокруглені частини стелі. Природно цій роботі передує найретельніша вивірка всіх розмірів та складання креслення – ескізу.

На закріплений багет попередньо натягують цільне полотнище натяжної стелі з подальшим його нагріванням до 60 градусів за допомогою теплової гармати. Після нагріву плівку стельового покриття підтягують до певної межі, так як полотно покриття після нагріву починає трохи провисати внаслідок розширення. Але цей процес тимчасовий – після натяжні стелі починають стискатися в процесі охолодження. Застосування такого способу обумовлено тим, що потрібного натягу просто не добитися будь-яким іншим способом. Саме через застосовуваної технології влаштування такої стельового покриття і пішла назва «натяжні стелі».

Застосування технології «натяжні стелі» примітно й тим, що їх можна вписати в будь-який дизайн приміщення – це досягається шляхом використання різних кольорів і відтінків плівки або тканини, що застосовується при влаштуванні натяжних стель. Як варіант – на її поверхня може бути нанесена будь-яка аплікація або малюнок. За своїм фізичним властивостям натяжні стелі здатні витримати досить великі навантаження, а поєднання ціни і якості робить їх доступними практично всім верствам населення.

Comments are closed.

-->
-->