Підвісні стелі

Крім гіпсокартону, для створення підвісних стель широко використовують мінераловолокністие і скловолокнисті плити.

Мінераловолокністие плити складаються на 90% з неорганічних компонентів (мінеральна вата, глина) і зв’язує на основі крохмалю. Плити продаються в готовому для монтажу вигляді. Поверхня плит буває гладкою, текстурованою (витисненої) або перфорованою. Протипожежний захист при використанні плит з мінеральної вати відповідає найсуворішим світовим стандартам і забезпечується застосуванням негорючих компонентів. Відображення чисто білого світу-не сліпуче, залежно від структури поверхні, складає 90%.

Скловолокнисті плити не абсорбують вологу з повітря і відрізняються гарним шумопоглинанням. Знижує ефект відлуння в приміщенні, колірна гамма до 1000 оттенков.Так ж скловата хороший утеплювач. Такі плити мають невелику вагу і не пошкоджуються від ударів. Ріжуться вони швидко і просто гострим ножем.

Стеля з панелей.Рекомендуется для обробки кабінетів, віталень і спалень. Панелі довговічні, з ДВП вологостійкі, їх можна мити із застосуванням миючих засобів; ДСП вбирають вологу, тому їх мити не рекомендують. У ванних кімнатах, кухнях, коридорах добре виглядають підвісні стелі з алюмінієвих панелей.

Березень 2, 2010 Posted Under Підвісна стеля , Стеля

Comments are closed.

-->
-->