Фарбування та обклейка стелі

Фарбування стелі . Прі забарвленні стелі фарбу наносять смугами від однієї стіни до іншої і назад. Фарбувати треба швидко, щоб фарба не встигала висихати по краях смуг. Постарайтеся закінчити роботу за один прийом, щоб уникнути смугастість. Коли перший шар фарби висохне, наносите друга.
Якщо ви фарбуєте пензлем, то беріть кисть шириною не менше 100мм.
для фарбування навколо освітлювальної арматури і стельових розеток використовуйте маленьку кисть з зрізаним під кутом краєм.

Обклеювання стелі шпалерами.
Окремі полотнища шпалер наклеюють на стелю в напрямку падаючого променя світла. Клеїти шпалери на стелю складніше, ніж на стіни, і для цієї роботи потрібно дві людини. Один з працюючих прикладає до стелі першу третину полотнища, а другий розгортає і прикладає залишилися дві третини.
Шпалери необхідно якийсь час притримувати на поверхні стелі, для чого можна використовувати швабру, обгорнуту чистою тканиною. Як тільки ви приклеїли смугу шпалер, необхідно видалити бульбашки повітря, і поверхня шпалер акуратно розгладити. вам буде легше працювати, якщо ви зробите подмоскі з двох драбин. Клей повинен бути густим, інакше шпалери під дією власної ваги можуть відпасти.

Comments are closed.

-->
-->