Ремонт стелі

Стеля здавна вважали прикрасою будинку. Неякісно зроблений ремонт стелі може спотворити всю ідею і старання. Тому при ремонті варто добре продумати всі деталі стелі, що б все гармоніювало з обробкою підлоги і стін. Як правило, він 2,5 метра в висоту.Ітак, стелі повинні бути:-рівними;-гладенькі,-світлими.

Від кольору стелі залежить зорове сприйняття приміщення. Наприклад, стелі світлого кольору підійдуть для низьких приміщень. Якщо стелю до 2,5 метрів, то слід забути про шпалери з малюнками, облицювальних плит, рейок, ліпних муляжів і інших прикрас. Пам’ятайте, що кожна завитки малюнка, кожна лінія шва, кожна нерівність, робить ваша стеля нижче і візуально зменшують вертикальний пробіл між ним і підлогою. Тому кращим кольором буде – білий. У білого кольору дуже висока що відображає здатність, що, крім візуального обману, дозволяє значно економити на електроенергіі.Значітельно більше можливостей надають стелі висотою понад 2,5 м. Наприклад, якщо кімната вузька і стеля здається дуже високим, то можна обробити його шпалерами темного пастельного тони, пофарбувати темною фарбою або обклеїти плівкою, що імітує дерево або темний мармур. Ліпні карнизи, стельові плінтуси, накладні фризи, що оздоблюють верхню частину стін, декоративні муляжние плафони в місці кріплення світильника до стелі і інші ліпні і різьблені форми, та оздоблювальні деталі візуально зроблять стелю нижче.

Є декілька правил для оздоблення стелі:

- Стеля повинна бути скромніше стін і підлоги;
- Бажано обробляти так, що б він був світліше стін і підлоги;
-розмальовувати можна по краях або по кутках, чи навколо підвісок світильників, а не суцільно всю поверхню.

Самі візерунки не повинні бути занадто яскравими або строкатими.
При виборі матеріалу для обробки стелі не слід забувати і про те, що стеля є найбільш активною зоною взаємодії повітря з огорожами приміщення. Перші ознаки неблагополучного мікроклімату приміщення проявляються саме на стелі, тому ще одна важлива вимога-стеля повинен добре «дихати», при чому, чим нижче стеля, тим краще він має «дихати». Це означає, що для зовнішнього шару оздоблення стелі не можна застосовувати влагоотталківающіе і повітронепроникні матеріали.
Особливу увагу слід приділити стильовому єдності оформлення стін і стелі. Стилістично стіни повинні як би плавно переходити в стелю, не утворюють різких оптичних кордонів з ним.

Основною умовою при обробці будь-якого стелі є одне: стеля не повинен висіти над приміщенням і тиснути на людину. Ефекту нависання можна в значній мірі пом’якшити, надавши зчленуванням стелі зі стінами закруглені форми за допомогою кріплення на стиках стелі зі стінами спеціальних кутових профільних виробів з гіпсу або пластику з овальної лицьовою поверхнею. Більш радикальний спосіб-застосування склепінних (арочних) або купольних конструкцій з подальшою обшивкою їх оздоблювальними матеріалами.

Березень 2, 2010 Posted Under Ремонтуємо стелю , Стеля

Comments are closed.

-->
-->