Якщо ванна засмітилася

Ванни, раковини, унітази – вce ці пристрої повідомляються з каналізацією через сифон, який перешкоджає проникненню знизу поганих запахів. Всі відходи, нечистоти відкладаються в колінах сифонної трубки і врешті-решт закупорюють сифон. Щоб прочистити його у вашому розпорядженні є різні спорідненості. Основні з них такі.

Спочатку відкрийте всі крани умивальника, ванною або бачка унітазу. Відкрийте запірний кран н не закривайте його до тих нір, поки вода повністю не закриє зливний отвір. Швидко стисніть вантуз, приставив його до зливального отвору, і підійміть різким рухом. Всі відходи, які закорковували сифон, видаляються шляхом відсмоктування. Потім пустите воду на повну потужність, або краще вилийте в умивальник великий таз води, щоб змити всі нечистоти витягнуті з сифона.

Можна скористатися каустичної содою. Користуватися нею треба обережно, вона може викликати ожлгі шкіри. Пам’ятайте вона псує емаль. Налийте дві-три столові ложки соди в зливний отвір. Потім повільно залийте окропом. Через деякий час влаштуйте промивку сильним струменем води. Цей спосіб особливо зручний при чищенні унітазні сифона.

Якщо ні вантуз, ні хімічні засоби не допомагають, доведеться розібрати сифон і прочистити його. При цьому треба поставити під нього відро. Гайки відкручувати розвідним ключем. Сифон тепер вільний і його легко прочистити повністю. Скористайтеся сифоном, щоб прочистити каналізаційну трубу за сифоном, вводячи в неї гнучкий металевий трос з ершіком.Снова встановіть сифон. При цьому особливо ретельно стежте, щоб прокладки були встановлені правильно. Промийте сифон сильним струменем води.

2-Якщо ви хочете уникнути цих клопотів, час від часу очищайте труби за допомогою порошків “Крот» і «колти-2», до складу якої входить їдкий натр. Перед тим як відкрити, струсніть упаковку, потім одну-дві столові ложки порошку насипте в зливний отвір раковини, ванни чи унітазу, налийте стакон теплої води і залиште так на одну-дві години. Після цього промийте трубу великою кількістю води.
Будьте обережні – препарат не повинен потрапити в очі, на шкіру або одяг.

3.Прочіщать раковину рекомендується так: під сифон підставити таз або відро, потім відгвинтити гайковим ключем або великими плоскогубцями гайку пробки й товстої зігнутої поволокою витягти бруд з сифона. Після цього пробку необхідно поставити на місце, туго загвинтити гайку і на кілька хвилин відкрити водопровідний кран, щоб сильним струменем води остаточно промити сифон від залишків сміття.
4.Іногда дає непоганий результат «хімічний« спосіб. Засипте в горловину зливу жменю соди. Після того, як вона зникне в дірочках грати, влийте туди ж півсклянки оцту. Через пару хвилин промийте зливний коліно водою. При необхідності всю процедуру повторити.

Для прочищення випускної труби ванни радимо закрити зливні отвори ванни, умивальника і мийки, наповнити їх водою до верху, а потім одночасно відкрити всі пробки і енергійно прокачати вантузом випускну трубу ванни.
5.Для прочищення зливних труб крім вантуза можна використовувати:

I. Гнучкий сталевий трос. Вставте між жилами на початку троса 10-12 скобочек, зігнутих з пружною дроту.
Одержаний йоржик добре зчищають забруднення, а кінець. троса, піднесений на дужках, легко проходить вигини труб.

II. Гнучкий металевий шланг від душу. Шланг легко проходить вигини випускних труб і пробиває засмічені ділянки.

III. Жорсткий гумовий шланг діаметром 22 мм. Один кінець шланга треба надіти на кран, а іншим прочитати труби. Гаряча вода, пущена по шлангу, допомагає змити бруд і жирові відкладення.

IV. Гумовий шланг відповідної довжини і пробка з отвором для шланга, зроблена з щільної гуми за формою зливного отвепстія (як матеріал можна використовувати хокейну шайбу). Потужний напір води (краще гарячої), що поступає з відкритого крана, дуже швидко впорається із завданням.

Comments are closed.

-->




-->