Установка акрилової ванни

Перш ніж поділитися радами з встановлення ванн, хотілося б звернути вашу увагу на те, що не слід купувати дешеві ванни. Справа в тому, що при установці і експлуатації з ними можливо чимало клопоту. Як же відрізнити якісну акрилову ванну від її дешевого подібності? ..

Все досить просто – у якісної ванни з цього акрилу борт повинен бути армований простим його збільшенням по товщині. Однак всередині він повинен залишатися порожнім. Більше того, важливо, щоб дно ванни було жорстке і товсте. Що ж до зовнішніх кутів, то у випадку якщо вони будуть загнуті злегка вниз, при експлуатації можливі застої води. Але ж вам це ні до чого.

Крім того, слід запам’ятати і те, що вам не потрібен залізний каркас – він аж ніяк не поєднується при нагріванні з ванною. Отже, для того, щоб встановити ванну, необхідно дотримуватися таких пунктів:

1). Перш за все, необхідно перевернути ванну і знайти поглиблення по краях. Далі по всьому периметру необхідно використовувати щільний палять з в’язальної дроту, який заливається нарівні з краями густим розчином цементу або бетону. Дріт може йти внахлест або шматками. У бетонну суміш бажано додати рідке скло або клей ПВА. Чим еластічнєє і міцніше буде розчин, тим довше буде стояти ванна. Рівна майданчик протягом чотирьох-п’яти сантиметрів від краю. Далі – необхідно зробити бетонний накат на стіну. Розмір цього накату повинен бути близько десяти сантиметрів по висоті. Він необхідний для поліпшення поглинання шуму.

2). Необхідно підготувати основу. Тим більше, що бетон або цемент поки висихає. Підстава викладається на два-три сантиметри вище, ніж знаходиться підлогу. Це відстань потрібно для встановлення зливу. До речі, зняти розмір підстави з перевернутої ванни – простіше простого. Таку підставу буде значно щільніше і товщі, ніж стінки. Проте користуватися вапном категорично заборонено. Також не рекомендуємо використовувати силікатні цеглу. Далі до нижнього краю борту по підставі проробляється штроб по горизонталі. Вона розташовується в місцях примикання заввишки сім-вісім сантиметрів по стіні. Іде штроб на глибину півтора-два сантиметри. У центрі самої довгастої боку ванни в стіні встановлюється штроб по вертикалі. Відстань від підлоги може бути від двадцяти до шістдесяти сантиметрів. У той час, як ширина становитиме п’ятнадцять сантиметрів, а поглиблення – шість-вісім сантиметрів. Крім того, до цього часу вже повинен бути встановлений кран.

3). Ванна вже висохла – можна продовжувати. Для початку конструкцію слід перевернути. До тих пір, поки вона не стане щільно в пристосованої ніші, не слід стукати по краях. Вони будуть гудіти весь час експлуатації ванни, так як відваляться. Далі необхідно приміряти конструкцію. Якщо все підходить, то нічого не потрібно підправляти. Слід також врахувати і той факт, що на «подушці» ванна може піднятися на кілька сантиметрів. Далі необхідно тільки по краях, які розташовані ближче до стіни, зняти поліетилен. Потім необхідно змушують розчин з цементу (близько сорока літрів – так як розчин буде рідким). «Подушку» і штроби необхідно очистити від пилу.

Далі рівним шаром наносимо розчин на штроби, а також трохи під штроби, для того, щоб забезпечити додаткову підтримку. , Що залишився, розчин слід нанести на основу. Все це необхідно робити максимально швидко, тому що розчин має властивість осідати. Що стосується вертикальної штроби, то її чіпати не слід. Далі ставимо акуратно ванну зверху. Виставляємо її приблизно за рівнем, злегка при цьому утрамбовувавши ще не застиглий розчин дном ванни. Тепер відсуває її в стінку. Після цього вже слід виставити кінцевий рівень впоперек і вздовж. Не слід встановлювати ванну під нахилом, як радять багато «фахівці». Самою конструкцією передбачено оптимальне розташування ванни. Щоб ванна не просідає, під кут, який випирає, слід підкласти що-небудь. Тепер залишаємо ванну висихати до наступного ранку.

4). Наступний момент – підготовка шлакоблоків по чотири сантиметри і близько десяти відер річкового піску. Після ночі знову перевіряємо рівень ванни – не змінився він. Якщо все гаразд, можна з’єднати перелив з каналізацією. Після цього приступаємо до засипання ніші піском до самого верху. Спочатку укладаємо сухий пісок, а ближче до верху конструкції – мокрий. Це робиться для того, щоб пісок не осипався. Слід також звернути увагу на щільність заповнення. Адже чим щільніше буде заповнення, тим витривалішими буде ванна. Тим більше буде її стійкість при можливих пошкодженнях.

5). Ванна встановлена. Приємних вам водних процедур!

Comments are closed.

-->
Магазин мебели для ванной. -->